2021 Başarı Tablomuz

2021 YKS, TYT, AYT BAŞARILI ÖĞRENCİLERİMİZDEN BAZILARI:

ADI-SOYADI YERLEŞTİĞİ ÜNİVERSİTE / YERLEŞTİĞİ BÖLÜM
ABDULKERİM TAŞÇI YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ / MOLEKÜLER BİYOLOJİ VE GENETİK MÜHENDİSLİĞİ
BÜŞRA KUYUCU YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ / KONTROL VE OTOMASYON MÜHENDİSLİĞİ
EYLÜL DALMAZ İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ / ULUSLARARASI İLİŞKİLER
ŞADİYE İBRAHİMAĞAOĞLU İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ / BİLİM TARİHİ
DENİZ ARSLAN İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ / TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI BÖLÜMÜ
RÜMEYSA ARAS MARMARA ÜNİVERSİTESİ / MATEMATİK ÖĞRETMENLİĞİ
SILA KOCABIYIK YALOVA ÜNİVERSİTESİ / ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
ŞEYMA DENERİ YALOVA ÜNİVERSİTESİ / ÇOCUK GELİŞİMİ
EVRİM AYGÜN GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ / ELEKTRİK VE ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE)
SUDENAZ OZAN BOLU İZZET BAYSAL ÜNİVERSİTESİ / ULUSLARARASI İLİŞKİLER
ŞEVVAL KOPUZ MARMARA ÜNİVERSİTESİ / PAZARLAMA VE REKLAMCILIK
SÜMEYYE TANRIVERDİ 29 MAYIS ÜNİVERSİTESİ  / REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK
EMİRHAN OZAN MEDİPOL ÜNİVERSİTESİ / REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK (İNGİLİZCE)
HAYAL BUSE KONAŞ MEDİPOL ÜNİVERSİTESİ / GASTRONOMİ VE MUTFAK SANATLARI 
MUHAMMED EMRE KAHRAMAN ÜSKÜDAR ÜNİVERSİTESİ / ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
SUDE DOĞAN DOĞUŞ ÜNİVERSİTESİ / BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
DUYGU ŞAHİN DOĞUŞ ÜNİVERSİTESİ / PATOLOJİ
SAMET YILDIRIM ÜSKÜDAR ÜNİVERSİTESİ / BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
DENİZ DEMİREL MEDİPOL ÜNİVERSİTESİ / ÇOCUK GELİŞİMİ
EZGİ ÖZDEŞ MEDİPOL ÜNİVERSİTESİ / ULUSLARARASI TİCARET VE FİNANSMAN
ÇİÇEK AKÇAY AYDIN ÜNİVERSİTESİ / REHBERLİK PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK
TUNAHAN HOCAOĞLU ÜSKÜDAR ÜNİVERSİTESİ / GIDA TEKNOLOJİSİ

 

 2021 LGS BAŞARILI ÖĞRENCİLERİMİZDEN BAZILARI:

ADI-SOYADI YERLEŞTİĞİ LİSE, BÖLÜM
AHMET SOLTANMYRADOV PAŞABAHÇE AHMET FERİT İNAL ANADOLU LİSESİ
ALİ EREN KIRAÇ ÇAPA FEN LİSESİ
ALİ EREN PEHLİVANOĞLU İHSAN KURŞUNOĞLU ANADOLU LİSESİ
ARDA  GÖRKEM KURU ÜSKİÜDAR DIŞ TİCARET MESLEK LİSESİ
CANSU ECRİN DERE FENERBAHÇE ANADOLU LİSESİ
DAMLA TURAN MELAHAT AKKUTLU ANADOLU LİSESİ
DORUK İBRAHİM ÇELİK ATAŞEHİR ANADOLU LİSESİ
ECE NAZ EMİN ÜSKİÜDAR ANADOLU KIZ LİSESİ
ECENUR DEMİRBAŞ AHMET KELEŞOĞLU ANADOLU LİSESİ
EFE KILIC PAŞABAHÇE AHMET FERİT İNAL ANADOLU LİSESİ
ELİF GÖKSU ÇİFTÇİ ÜMRANİYE MERKEZ ANADOLU LİSESİ
ELİFSU YILDIRIM ÜMRANİYE MERKEZ ANADOLU LİSESİ
ENES EFE ACAR SELÇUK PAKER ANADOLU LİSESİ
ERENCAN ÖZDEMİR HAYDARPAŞA MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ
ERVA ACAR 50.YIL TAHRAN ANADOLU LİSESİ
EYLÜL ÇETİN AHMET KELEŞOĞLU ANADOLU LİSESİ
FATMA BEYZA BAŞARTUĞ ÜMRANİYE MERKEZ ANADOLU LİSESİ
FİKRET EMRE ERDEM SELÇUK PAKER ANADOLU LİSESİ
KAAN ÇELİK ATAŞEHİR ANADOLU LİSESİ
KADİR KAAN YILDIRIM SELİMİYE MESLEKİ VE ANADOLU LİSESİ
KEREM EGE ACAR MELAHAT AKKUTLU ANADOLU LİSESİ
MEHMET ALPER BEYLERBEYİ HACI SABANCI ANADOLU LİSESİ
MEHMET KAAN SANCAKLI BEYKOZ DENİZCİLİK MESLEK LİSESİ
MELİSSA KANDAL MELAHAT AKKUTLU ANADOLU LİSESİ
MERT BULAT ÜMRANİYE MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ
MİSLİYNA ÇORUH ÇAMLICA KIZ ANADOLU İMAMHATİP LİSESİ
ÖMER EREN ÜMRANİYE MERKEZ ANADOLU LİSESİ
ÖMER KOLÇAK ÜMRANİYE MERKEZ ANADOLU LİSESİ
ÖMER FURKAN MAZRUK ÜMRANİYE MERKEZ ANADOLU LİSESİ
PELİN SU YILMAZ ECZACI NEŞEM ÖZLEN GÜRAY ANADOLU LİSESİ
SUDE ŞENEL KIRALOĞLU ZEHRA ASIM ÜLKER ANADOLU LİSESİ
SÜMEYYE ÇAKIR ZEYNEP KAMİL MELEKİ VE ANADOLU LİSESİ
TUNAHAN TAŞCI SELÇUK PAKER ANADOLU LİSESİ
UMUT ADAR EVLİYA ELEBİ ANADOLU MESLEK LİSESİ
YAĞMUR OTOK HALİDE EDİP ADIVAR ANADOLU LİSESİ
YAĞMUR ÖZER ÜMRANİYE MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ
YAĞMUR TURAN KAZIM İŞMEN ANADOLU LİSESİ
YASEMEN ELA ATASOY HAYDARPAŞA ANADOLU LİSESİ
YİĞİT KOCATAŞ İSTANBUL ANADOLU LİSESİ
YİĞİTCAN ÇOBAN SANCAKTEPE ARİF NİHAT ASYA ANADOLU LİSESİ
ZERYA ASYA ALTUN FENERBAHÇE ANADOLU LİSESİ
ZEYNEP KAYSERİLİOĞLU İSTANBUL KADIKÖY ANADOLU LİSESİ
ZÜMRA NAZGÜÇLÜ ÇAMLICA KIZ ANADOLU LİSESİ
WhatsApp
0534 491 07 99